Şub
13
2009

Çalarken Dinlet Aboneliğini Başlatmak ve İptal Etmek

Turkcell ÇalarkenDinlet servisi sizi arayan kişilerin siz telefonu açmanızı beklerken duydukları standart tonu şarkılar, komik karşılama mesajları ve ses efektleri ile değiştirebilmenizi sağlar.

Turkcell ÇalarkenDinlet&039;e abone olarak;

* belirleyeceğiniz kişilere veya gruplara,
* belirleyeceğiniz zamanlarda,
* belirleyeceğiniz bir ÇalarkenDinlet&039;in çalmasını sağlayabilir,
* özel tanımlama yaptığınız kişiler ve gruplar haricindeki tüm arayanlara standart tonu veya belirleyeceğiniz başka bir ÇalarkenDinlet&039;i çaldırabilirsiniz.

Turkcell ÇalarkenDinlet servisini kullanabilmeniz için servise abone olmanız ve sizi arayanlara çalacak olan ÇalarkenDinlet&039;i belirlemeniz gerekmektedir.

ÇalarkenDinlet servisine abone olabileceğiniz alanlar:

* 8060 kısa mesaj numarasına ABONE yazıp göndererek
* 8060 Sesli Yanıt Sistemini arayıp yönlendirmeleri izleyerek
* wap.calarkendinlet.turkcell.com.tr sayfasından
* 444 0 532/535 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Extralar’daki müşteri temsilcileri yardımıyla

ÇalarkenDinlet aboneliğiniz gerçekleşince Turkcell&039;in hediyesi ücretsiz bir melodi otomatik olarak ÇalarkenDinlet kutunuza tanımlanır.
Ayrıca, isterseniz, beğendiğiniz melodi/komik mesaj/ses efektlerini (ÇalarkenDinletleri) satın alarak saklayabilir ve istediğiniz kişiler için çalabilirsiniz.

Abonelik

ÇalarkenDinlet servisinin aylık abonelik ücreti 6 Kısa Mesaj / 12 Kontördür. Aboneliğiniz, aylık olarak, hattınızdan abonelik ücreti için gerekli tutar tahsil edilebilmesi halinde yenilenir.

ÇalarkenDinlet’ler

Satın alacağınız yeni ÇalarkenDinletler&039;in ücretleri İnternet sitesinde ve satın alma menüsünde belirtilir. Bu ücret bir kere ödendikten sonra -istisnai durumlar hariç- 6 ay boyunca kullanılabilir. Örneğin x melodisi 10 kısa mesaj / 20 kontöre 3 Ocak 2008&039;te satın alınır ise, bu melodi 3 Temmuz 2008&039;e kadar kullanılabilir. Eğer süre 6 aydan farklı ise bu durum şarkının tanıtımının yapıldığı mecralarda (web sayfasında, gazete, vb.) duyurulur.

Kullanım süresi biten ÇalarkenDinletiniz kullanım süresinin sonunda yenilenecek ve kullanım süresi uzatılacaktır.

8060 Sesli Yanıt Sistemi

8060 Sesli Yanıt Sistemine yapılan aramalar faturalı hatlar için 3 dakikası 0,5 SMS / faturasız hatlar için 3 dakikası 1 kontör olarak ücretlenir. Abone her 3 dakikada bir tekrar ücretlendirilir.

Wap Sayfası Bağlantısı

ÇalarkenDinlet wap sitesine bağlanmanın ücreti bağlantı başına faturalı hatlar için 1 Kısa Mesaj / faturasız hatlar için 2 Kontör olarak ücretlendirilmektedir.

* 8060 numarasına gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.
* ÇalarkenDinlet aboneliğiniz gerçekleştiğinde Turkcell melodisinin ÇalarkenDinlet&039;i size ücretsiz olarak hediye edilir ve ÇalarkenDinlet&039;leriniz arasına eklenir. Ek olarak beğendiğiniz şarkıların, komik karşılama mesajlarını ve ses efektlerinin ÇalarkenDinlet&039;lerini satın alarak ÇalarkenDinlet&039;lerinizin arasına ekleyebilir ve istediğiniz kişiler için çalmasını sağlayabilirsiniz.
* Özel bir ÇalarkenDinlet tanımlamanız olmadığında, sizi arayanlar Turkcell tarafından size hediye edilmiş olan ÇalarkenDinlet&039;i dinleyeceklerdir.

Çalarken dinleti İptal etmek içinse

* İnternet Sayfası / Bilgi / menüsünden
* 8060 Sesli Yanıt Sistemini arayarak, Yardım ve Abonelik İşlemleri menüsünden
* wap.calarkendinlet.turkcell.com.tr sayfasından Abonelik Ayarları menüsünden
* 8060 kısa mesaj numarasına IPTAL yazıp göndererek
* 444 0 532/535 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Extralar’daki müşteri temsilcileri yardımıyla

Servis aboneliğinizi iptal ettiğinizde mevcut ÇalarkenDinlet&039;leriniz ve ÇalarkenDinlet ayarlarınız da silinecektir.

ÇalarkenDinlet servis aboneliğini iptal ettikten sonra 1 gün içerisinde tekrar abone olmanız durumunda mevcut ÇalarkenDinlet&039;lerinizi ve ayarlarınızı geri alabilirsiniz.

ÇalarkenDinlet servis aboneliği iptal talebiniz ulaştığında, aboneliğiniz hemen iptal edilecektir.

Servis aboneliğini iptal ettiğinizde, alınmış olan aylık abonelik ücreti iade edilmez.

Yorumlayın